Parking lotnisko Warszawa

Opłata za przedłużony postój na parkingu Bliskolotniska.pl

Parking lotnisko Warszawa.  Parking Lotnisko Okęcie. Parking przy Lotnisku Chopina w Warszawie. Okęcie – parking blisko lotniska. Parking  Lotnisko Chopina. Parking z bezpłatnym transportem na lotnisko. Bezpłatny transport z  lotniska na parking. Najlepszy parking przy lotnisku Chopina.

Opłata za przedłużony  postój na parkingu Bliskolotniska.pl

Warszawskie Lotnisko Chopina, zwane również Lotniskiem Okęcie, jest największym terminalem w Polsce. Dzięki niemu Warszawa jest ważnym punktem na mapie międzynarodowych podróży, nie tylko dla Polaków.

Obecnie coraz więcej osób korzysta z transportu lotniczego wybierając się zarówno w daleką, np. wakacyjną  podróż czy do któregoś z  krajów europejskich, równie chętnie  przemieszczamy się drogą powietrzną na terenie kraju.  Podróż samolotem to komfort i wygoda, oszczędność czasu, a często i pieniędzy. Linie lotnicze kuszą pasażerów  biletami w promocyjnych cenach, zwłaszcza jeśli rezerwacji lotu dokonujemy
z dużym wyprzedzeniem.

Zaplanowanie podróży, szczególnie tej dłuższej, wymaga dobrej organizacji. Przed wyjazdem należy  nie tylko spakować się i dopełnić formalności związanych z lotem, równie istotna jest kwestia dotarcia na lotnisko.

Parking przy lotnisku – zalety

Dotrzeć na lotnisko można na kilka sposobów, jednym z nich jest dojazd własnym samochodem i z pewnością jest to jedna z wygodniejszych opcji, a już z pewnością  najbardziej ekonomiczna. Jakie są zalety samodzielnego dojazdu na lotnisko?

 • Masz pełną swobodę,  nie musisz dostosowywać się do rozkładów jazdy komunikacji miejskiej
 • Oszczędzasz czas – godzinę wyjazdu z domu kalkulujesz z odległością na lotnisko, nie masz w perspektywie przesiadek czy opóźnień zdarzających się w transporcie miejskim
 • Unikasz niepotrzebnego stresu
 • Własny samochód to wersja ekonomiczna – koszt paliwa zrównoważy niedogodności spowodowane poruszaniem się z bagażem np. pociągiem podmiejskim i autobusem, taksówka natomiast ( w zależności od odległości do lotniska ) wydaje się być raczej luksusowym rozwiązaniem.
 • Oczywiście możesz skorzystać z pomocy znajomego, czy kogoś z rodziny, kto zawiezie Cię na lotnisko, jednak musisz brać pod uwagę, że po powrocie również będziesz potrzebować transportu,  a to nieco uzależnia od dyspozycyjności drugiej osoby.
  Parking przy Lotnisku Chopina - rezerwacja miejsce na parkingu przy lotnisku z wyprzedzeniem?

Jedynym problemem, o którym musisz pamiętać korzystając z własnego samochodu jest konieczność zostawienia go na czas wyjazdu. Dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniego parkingu w wygodnym i niedrogim miejscu, najlepiej jak najbliżej lotniska.

Parking Lotnisko Chopina – Parking blisko lotniska

Lotnisko Chopina oferuje podróżnym swój parking długoterminowy, jednak ze względów finansowych nie jest to powszechnie wybierana opcja. Doskonałym rozwiązaniem dla zmotoryzowanych podróżnych jest wybór parkingu w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska.

Proponujemy nasz Parking Bliskolotniska.pl, który znajduje się przy Alei Krakowskiej 48/52, co sprawia, że dojazd  z parkingu na lotnisko zajmuje jedynie kilka minut,  a jakie są inne zalety korzystania z naszej oferty?

 • Częste promocje – np. aktualna trwająca do końca roku 7 DNI ZA 150 ZŁ LUB 14 DNI ZA 190 ZŁ/ CENY BRUTTO 
 • Rezerwacja on-line lub telefoniczna –   parking@bliskolotniska.pl     lub     + 48  507 – 507 – 593   
 • Kontakt 24/7.
 • Profesjonalizm wynikający z wieloletniego doświadczenia.
 • Bezpłatny transport z biura parkingu  na lotnisko oraz po powrocie z lotniska do biura parkingu – dysponujemy własną flotą  wygodnych pojazdów.  Nasi doświadczeni i wykwalifikowani kierowcy zapewniają bezpieczny i punktualny transport.
 • Idealna lokalizacja w atrakcyjnych cenach – sprawdź nasz cennik.
 • Całodobowy monitoring – gwarancja bezpieczeństwa.
 • Bezpłatna zmiana terminu rezerwacji, jak również bezpłatne anulowanie rezerwacji.
 • Możliwość przedłużenia rezerwacji na preferencyjnych warunkach. 

Opłata za przedłużony postój na parkingu – Parking Lotnisko Warszawa / Parking Bliskolotniska.pl/

Zdarzają się sytuacje, których nie sposób zaplanować, naszą zasadą jest  rozwiązać problem z korzyścią dla klienta.  Co w sytuacji, gdy  lot ma opóźnienie lub z innych przyczyn Twoje auto musi pozostać na parkingu dłużej, niż to  wynika z wcześniejszych ustaleń i poniesionych opłat?  Z pewnością chciałbyś wiedzieć, czy przedłużenie postoju generuje nowe koszty? I w jakiej wysokości?  Jak to wygląda w praktyce?

  Parking lotnisko Warszawa - nasze największe zalety

Już wyjaśniamy.

W kwestii przedłużenia postoju najważniejszy jest czas, w którym nas o tym poinformujesz. Praca naszego zespołu wymaga dokładnego rozplanowania i dlatego ze względów logistycznych prosimy o niezbędne informacje najwcześniej, jak to możliwe.

Jeśli  informację otrzymamy tego samego dnia – np. że nie zdążyłeś na samolot lub nastąpiło opóźnienie lotu –   naliczymy możliwie najniższą opłatę za przedłużenie postoju. W przypadku braku informacji jesteśmy zmuszeni pobrać  opłatę zgodną z aktualnie obowiązującym cennikiem.

Pamiętaj – nasza linia telefoniczna jest otwarta, pracujemy 24/7, zawsze odbieramy telefony!

Potrzebujesz więcej informacji  lub chciałbyś dokonać rezerwacji? Zapraszamy do kontaktu + 48 507 – 507 – 593 

Zobacz również:

 

7 dni / 200 zł Promocja do końca Maja. Zadzwoń teraz