Parking lotnisko Warszawa

Parking lotnisko Chopina w Warszawie

Parking najbliżej lotniska Chopina w Warszawie

Parking najbliżej lotniska. Parking Lotnisko Chopina. Tani parking przy lotnisku. Parking z transportem na lotnisko. Parking przy lotnisku Chopina. Parking Lotnisko Okęcie Warszawa.

Parking najbliżej lotniska Chopina w Warszawie

Parking Bliskolotniska   znajduje się przy Alei Krakowskiej 48/52, w bezpośrednim sąsiedztwie największego lotniska w Polsce. Nasz parking oferujący bezpieczne i tanie miejsce postojowe  to idealna alternatywa dla parkingu lotniskowego, a możliwość pozostawienia samochodu nawet na dłuższy czas w atrakcyjnej cenie zachęca podróżnych do korzystania z własnego auta.

Główną zaletą nowoczesnego, długoterminowego  parkingu  Bliskolotniska jest doskonała lokalizacja, dzięki której masz pewność, że zostawiając u nas samochód zawsze zdążysz na samolot, a odbiór pojazdu po powrocie zajmie dosłownie chwilę.  Świadomość takich ułatwień to duży komfort psychiczny podczas podróży.

Lokalizacja przy Alei Krakowskiej 48/52 to szalenie istotna, ale jednak nie jedyna zaleta parkingu Bliskolotniska.  Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była możliwie najbardziej atrakcyjna, a swoją pracę wykonujemy profesjonalnie. Wysokie standardy usług lubimy najbardziej, a ich celem zawsze jest maksymalny komfort klienta i jego zadowolenie.

Parking Bliskolotniska, Warszawa, Aleja Krakowska 48/52

Nasza lokalizacja – sprawdź na mapie

Parking przy lotnisku Okęcie – bezpieczny postój Bliskolotniska

Parking Bliskolotniska  zapewnia bezpieczny postój Twojego samochodu.  Teren parkingu jest ogrodzony i monitorowany 24h/dobę przez 7 dni w tygodniu, dlatego możesz spokojnie wyruszyć w swoją podróż i  nie martwić się o auto. Po powrocie odbierzesz je w stanie nienaruszonym.

Parking blisko lotniska Chopina – udogodnienia dla klientów

Staramy się stale modyfikować ofertę, aby  stanowiła idealną odpowiedź na Twoje potrzeby. Proponujemy wiele udogodnień, dzięki którym  korzystanie z naszych usług to wygoda i  znaczne ułatwienie całego procesu logistycznego związanego z podróżą. Na jakie bonusy możesz liczyć zostawiając samochód na parkingu Bliskolotniska?

  • Bezpłatny transport z parkingu na terminal oraz po przylocie – z lotniska do biura parkingu.  Zapewniamy bezpieczny
    i szybki przewóz osób z parkingu na lotnisko oraz z lotniska na parking. Taka opcja to nie tylko wygoda, ale i oszczędność czasu – transport odbywa się samochodami osobowymi, nikt nie musi czekać np. na komplet pasażerów w dużym busie. Nasi kierowcy są doświadczeni, a samochody sprawne i  zapewniające komfortowy przejazd  na terminal.
  • Bezproblemowy przejazd na lotnisko – możesz ze spokojem planować swoją podróż, bez obawy, że np. poprzez korki spóźnisz się na samolot. Lokalizacja parkingu Bliskolotniska przy Alei Krakowskiej 48/52 powoduje, że droga na lotnisko trwa tylko 5 minut.
  Parking Lotnisko Chopina - dodatkowe usługi w cenie parkingu

Więcej szczegółowych informacji na temat bezpłatnego transportu  i jak to wygląda w praktyce  znajdziesz we wcześniejszym artykule:

Bezpłatny transport parking Chopina Warszawa – parking – lotnisko 

Parking przy lotnisku Okęcie – atrakcyjne ceny

Oferujemy niskie ceny, co w połączeniu z najlepszą  lokalizacją daje idealną propozycję. Poznaj nasz  cennik, ale  pamiętaj, że  bardzo często obowiązują ceny promocyjne, informacje o tym znajdziesz na naszej stronie Bliskololtniska.pl

Warszawa – parking przy lotnisku – cennik 

Do wyboru masz dwie opcje –  Pakiet  STANDARD  lub  pakiet VIP, ich zakres znajdziesz na stronie z cennikiem.

Parking  lotnisko Okęcie –  Promocje Bliskolotniska.pl

Parking standard      7 dni / 200 zł      –        14 dni/ 270 zł   –   Ceny brutto

Parking lotnisko Warszawa – bezpłatna rezerwacja + 48 507 – 507 – 593

Nasz zespół pracuje 24/ 7 , zawsze odbieramy telefony, więc w każdej chwili możesz dokonać rezerwacji lub zapytać o interesujące Cię kwestie. Kontakt z nami jest nieograniczony, co ma duże znaczenie dla współpracy, zwłaszcza, gdy zachodzą nieplanowane zmiany i należy dokonać niezbędnej korekty w rezerwacji.

W razie niespodziewanych sytuacji masz możliwość bezpłatnej zmiany lub anulowania rezerwacji.

Dużym udogodnieniem jest także opcja rezerwacji on – line. Formularz rezerwacji

Jesteśmy firmą z doświadczeniem, nasza praca ma na celu maksymalnie ułatwić Ci początek podróży, czyli spokojne i punktualne dotarcie na lotnisko oraz równie szybki i bezstresowy odbiór samochodu po przylocie.

Serdecznie zapraszamy, zapewniamy bezpieczne miejsce parkingowe w dobrej cenie.  Wsiadając do samolotu nie musisz martwić się o  samochód, możesz  całą uwagę poświęcić  przyjemnościom płynącym z podróży.

Zobacz również:

  Gastronomia i rozrywka przed lotem na lotnisku Chopina w Warszawie
7 dni / 150 zł Promocja. Zadzwoń teraz