Parking lotnisko Warszawa

Parking przy lotnisku Chopina – zakres usług w ofercie STANDARD

Parking przy lotnisku Okęcie. Parking lotnisko Warszawa. Tani parking przy warszawskim lotnisku. Parking lotnisko Chopina. Najlepszy parking przy lotnisku Chopina.  Lotnisko Chopina w Warszawie – gdzie zaparkować?  Jak wybrać parking przy lotnisku Chopina?  Długoterminowy parking przy lotnisku  Okęcie.  Ile kosztuje parking przy lotnisku  Chopina w Warszawie? Czy parkingi przy lotnisku w Warszawie  oferują dodatkowe udogodnienia?

Parking przy lotnisku Chopina

zakres usług w ofercie STANDARD

Lotnisko im. Fryderyka Chopina ( inna  powszechnie używana nazwa – lotnisko  Okęcie ) to największy port lotniczy w Polsce. Położony jest 8 kilometrów na południowy zachód od centrum miasta. Miesięcznie obsługuje około 100 tysięcy podróżnych i jest ważnym miejscem na lotniczej mapie świata nie tylko dla Polaków.  Szacuje się, że około 35% całego ruchu lotniczego w naszym kraju odbywa się na Okęciu.

Wybierasz się w daleką podróż i czeka Cię długi lot? Prawdopodobnie Twoja podróż rozpocznie się na Okęciu.  Jednak najpierw trzeba dotrzeć na lotnisko, a ponieważ  część podróżnych przyjeżdża własnym samochodem, niezbędna jest odpowiednia liczba miejsc parkingowych.

Wielu osobom korzystanie z parkingu w pobliżu lotniska kojarzy się z dużym wydatkiem i brakiem miejsc,  z tych powodów często  rezygnują
z wygodnego  dojazdu własnym autem. Odpowiedzią na tego typu  wątpliwości jest parking Bliskolotniska – po dokonaniu rezerwacji miejsce będzie czekało, a cena i dodatkowe udogodnienia przyjemnie Cię zaskoczą.

Parking lotnisko Warszawa

Jak wybrać parking przy lotnisku Chopina?

Parkingów w okolicy lotniska jest dużo, jednak nie wszystkie są godne polecenia. Oczywiście, nie tylko cena jest ważna, równie istotne aspekty, od których zależy poziom usługi to  lokalizacja,  zasady rezerwacji, bezpieczeństwo, dodatkowe – bezpłatne! – usługi w ofercie.

Należy zwrócić uwagę na czas przejazdu (transferu ) z parkingu na terminal – im dłuższy (jeśli  parking znajduje się dalej od lotniska), tym podróż może  stać się  bardziej nerwowa, choćby z powodu korków czy nieprzewidzianych zdarzeń na drodze.

  Parking Lotnisko Chopina - dodatkowe usługi w cenie parkingu

Przed dokonaniem wyboru warto również zapoznać się z regulaminem parkingu i wysokością opłat np.  w przypadku  odwołania rezerwacji  lub konieczności pozostawienia samochodu na dłużej.

Bezpieczny i tani parking przy lotnisku Chopina

Parking Bliskolotniska jest parkingiem usytuowanym najbliżej lotniska Chopina. Nasz adres to Aleja Krakowska 48/52  –  najlepsza lokalizacja w Warszawie.

  • Ilość miejsc parkingowych – 540
  • Doświadczenie  –  16 lat na rynku
  • Liczba klientów – 15 000 rocznie.

Parking jest nowoczesny, dbamy o wysokie standardy oraz nieustannie modyfikujemy ofertę, aby stanowiła atrakcyjną i aktualną odpowiedź na potrzeby klienta. Jesteśmy konkurencyjni cenowo,  do korzystania z naszych usług skutecznie zachęcają częste, bardzo atrakcyjne  promocje oraz  dodatkowe udogodnienia dla klientów.

Parking przy lotnisku Chopina – aktualna promocja/ oferta STANDARD

                                                                                            PROMOCJA/ PARKING STANDARD 

                                                                                                 7 DNI  150 ZŁ  /  14 DNI 190 ZŁ

                                                                                                                CENY BRUTTO

  Parking Lotnisko Chopina - dodatkowe usługi w cenie parkingu

Parking Bliskolotniska – zakres usług w ofercie STANDARD:

  • Bezpłatna rezerwacja  +48 507 – 507 – 593
  • Możliwość rezerwacji on- line   formularz rezerwacji 
  • Możliwość bezpłatnej zmiany lub anulowania rezerwacji.
  • Parking strzeżony. Monitoring i ochrona 24/7.  Bezpieczeństwo to podstawa, obiekt jest ogrodzony i  monitorowany całą dobę. Dzięki  naszym  profesjonalnym  procedurom nie musisz martwić się o pozostawiony samochód.
  • Zapewniamy bezpłatny transport na lotnisko  oraz transfer z lotniska do biura parkingu  po przylocie.  Przejazd na terminal trwa około 10 minut – w pakiecie wygodne, bezpieczne auto oraz doświadczony kierowca. Długość transferu ma znaczenie również po powrocie – nasz firmowy samochód szybko pojawi się po Ciebie, nie będziesz narażony na długie i  męczące oczekiwanie na lotnisku.
  • Szerokie aleje dojazdowe ułatwiają parkowanie, a odległość miejsca parkingowego od wyjazdu wynosi około 200 m.

Zwracamy uwagę, że opcja STANDARD nie zawiera  dodatkowego ubezpieczenia np. od kradzieży pojazdu, kradzieży kół czy innych elementów wyposażenia.

Jesteśmy otwarci na wszelkie opinie i uwagi. Każda informacja od klienta motywuje nas do  obiektywnej oceny pracy całego zespołu
i  mobilizuje do szukania jeszcze lepszych, atrakcyjnych rozwiązań, a w efekcie do podnoszenia jakości usług.

Zobacz również:

7 dni / 150 zł Promocja. Zadzwoń teraz