Parking lotnisko Warszawa

Parking Lotnisko Chopina – ile trwa transfer na lotnisko oraz z lotniska Chopina na parking naszej firmy

Parking lotnisko Chopina. Parking lotnisko Warszawa. Lotnisko Okęcie  parking.  Lotnisko Chopina – bezpłatny transport z parkingu na lotnisko.   Parking przy  lotnisku Warszawa. Parking  w pobliżu lotniska Chopina – ile trwa przejazd na lotnisko? Parking najbliżej lotniska Chopina Warszawa.

Parking Lotnisko Chopina – ile trwa transfer na lotnisko oraz z lotniska Chopina na parking naszej firmy

Parkingi w pobliżu lotnisk to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich podróżnych, którzy cenią sobie komfort, oszczędność czasu
i spokój przed wylotem.

Nasz parking to  bezpieczne i wygodne miejsca parkingowe  blisko lotniska. A dokładnie, przy Alei Krakowskiej 48/52 , czyli w bezpośrednim sąsiedztwie największego w Polsce portu lotniczego. 

Planujesz podróż samolotem i szukasz wygodnego, a przy tym  bezpiecznego miejsca parkingowego w pobliżu lotniska? Już nie musisz się martwić! Wybierając nasz parking przy lotnisku zapewniasz sobie spokojny start i świadomość, że zostawiasz samochód w dobrych rękach.

Zalety parkingu w pobliżu lotniska

Bezpłatny transfer z parkingu na lotnisko oraz – po powrocie – z lotniska do biura parkingu

Zapomnij o niepotrzebnym stresie związanym z dotarciem na czas na lotnisko. Parkując w pobliżu, zyskujesz dostęp do bezpłatnego
i wygodnego transferu, który bezproblemowo zawiezie Cię do terminala. To oszczędność czasu i pewność, że nie przegapisz lotu.

Nasz parking oferuje klientom dwie opcje do wyboru – ofertę  STANDARD lub ofertę VIP.  Każda z nich gwarantuje bezpłatny transport na lotnisko oraz na parking po powrocie.

Transport  z parkingu na lotnisko oraz  z lotniska na parking –  krok po kroku:

  • Na lotnisku musisz być  ( ze względu na odprawę ) 2- 2,5 godziny przed odlotem, dlatego też zaplanuj odpowiednio  wcześnie wyjazd
    z domu, abyś dotarł na parking z wystarczającą rezerwą czasu. Przed podróżą warto ograniczać niepotrzebny pośpiech i stres.
  • Przejazd z naszego parkingu zlokalizowanego w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska Chopina przy Alei Krakowskiej 48/52 zajmuje 10 minut. 
  • Na lotnisku żegnamy się w ustalonym  miejscu, w którym nasz kierowca odbierze Cię po powrocie.
  • Po zakończonej podróży i wylądowaniu na Lotnisku Chopina – już po odebraniu bagażu  – prosimy o telefon z informacją, że wróciłeś. Niezwłocznie wyruszy po Ciebie firmowy samochód, z kierowcą spotkasz się w tym samym  miejscu, w którym wysiadłeś przed odlotem.
  • Czas parkowania na terminalu jest ograniczony, prosimy więc o sprawne pakowanie bagażu i zajmowanie miejsc.
  • Przejazd na parking, z którego odbierzesz swój samochód  standardowo zajmuje około 10 minut. 
  Parking najbliżej lotniska Chopina w Warszawie

Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo w trakcie transportu – nasi kierowcy są doświadczeni, a samochody w doskonałym stanie technicznym.

Parking Bliskolotniska – nasza  lokalizacja

 

Link do Google Maps: https://goo.gl/maps/debvGiFEeJimvqRx5

Google Maps

Bezpłatne monitorowanie

Twój samochód jest stale monitorowany, dzięki czemu masz gwarancję, że jest bezpieczny. Niezależnie od tego, czy podróżujesz na kilka dni czy na dłuższy czas, możesz być spokojny, że Twój pojazd jest w dobrych rękach. Teren parkingu jest ogrodzony, monitorowany i chroniony 24/7.

Parking czynny przez całą dobę

Parkując w pobliżu lotniska Bliskolotniska.pl  masz dostęp do parkingu czynnego przez całą dobę. Bez względu na to, czy lądujesz w nocy czy wczesnym rankiem, zawsze będziesz mieć pewność, że Twój samochód jest tam, gdzie go zostawiłeś.

Ubezpieczenie

Wiemy, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa. Dlatego też w pakiecie otrzymujesz pełne ubezpieczenie dla Twojego samochodu ( dotyczy oferty VIP ). Bez względu na to, czy chodzi o kradzież, uszkodzenia czy inne nieprzewidziane zdarzenia, możesz być pewny, że Twój pojazd jest chroniony.

Rezerwacja online oraz możliwość bezpłatnego odwołania rezerwacji

Nie trać czasu na szukanie wolnych miejsc parkingowych w ostatniej chwili. Dzięki naszej wygodnej platformie rezerwacyjnej, możesz zarezerwować swoje miejsce parkingowe z wyprzedzeniem, co zapewni Ci pewność i spokój przed podróżą.

Wygodne parkowanie

Naszym priorytetem jest zapewnienie miejsca parkingowego wygodnego do parkowania i wyjmowania bagażu. Aleje dojazdowe są szerokie,
a odległość od wyjazdu wynosi około 200 m.

Nie pozwól, aby parkowanie stało się kolejnym źródłem stresu przed podróżą. Wybierz parking w pobliżu lotniska Bliskolotniska.pl i ciesz się wygodą, oszczędnością czasu oraz poczuciem bezpieczeństwa.

Zobacz również:

  Jet lag - jak sobie radzić ze zmęczeniem przy zmianie strefy czasowej
7 dni / 200 zł Promocja do końca Maja. Zadzwoń teraz