Parking lotnisko Warszawa

parking przy lotnisku Chopina w Warszawie

Najtańszy parking przy lotnisku Chopina w Warszawie

Parking przy lotnisku Chopina w Warszawie. Lotnisko Chopina –  tani parking. Najtańszy parking przy Okęciu. Gdzie najtaniej parkować przy lotnisku Chopina?  Najtańszy parking blisko lotniska w Warszawie. Tani parking Lotnisko Chopina. Tani parking Okęcie.

Parking przy lotnisku Chopina w Warszawie

Najtańszy parking przy lotnisku Chopina w Warszawie

Dzisiejsze podróże lotnicze są bezpieczne i zapewniają komfortowe warunki w atrakcyjnej cenie, dlatego planując bliższy lub dalszy wyjazd myślimy głównie o locie samolotem. Popularność tego środka transportu rośnie ze względu na wygodę i dużą oszczędność czasu, ale znaczenie ma  również  finansowa polityka linii lotniczych, które licznymi promocjami zachęcają do korzystania z ich usług.

parking przy lotnisku Chopina w Warszawie

parking przy lotnisku Chopina w Warszawie

Są oczywiście miejsca , w które mamy szansę dotrzeć wyłącznie samolotem, ale coraz częściej podróżni decydują się również na loty krajowe. Najważniejszym i największym lotniskiem w Polsce jest warszawskie Lotnisko Chopina, które z roku na rok obsługuje  coraz większą liczbę podróżnych i stało się ważnym punktem na lotniczej mapie świata.

Lotnisko Chopina – przyloty i odloty

Warszawskie lotnisko obsługuje w Polsce  najwięcej zagranicznych lotów. Zapewnia połączenia  do wszystkich największych europejskich miast oraz w najdalsze zakątki świata. Ale  Lotnisko Chopina to nie tylko odloty,  to centrum lotnicze dla Polski i niektórych wschodnich sąsiadów. Codziennie ląduje tutaj ok. 400 samolotów.

Lotnisko jest nieustannie modernizowane, aby odloty i przyloty mogły odbywać się  w jak najlepszych warunkach, stale poprawiana jest przepustowość  i zwiększany komfort pasażerów. W nowoczesnych halach znajdują się kasy, punkty informacyjne linii lotniczych, wypożyczalnie samochodów, oddziały biur podróży oraz  wiele punktów gastronomicznych, sklepów, oddziałów banków. Zgromadzenie na terminalu tak wielu punktów usługowych  i handlowych ma na celu zwiększenie wygody podróżnych i uprzyjemnienie czasu oczekiwania na lot.

Odprawa na Okęciu – jak poruszać  się po lotnisku

Lotnisko Chopina jest ogromne, zajmuje ponad 100 tysięcy metrów kwadratowych, niektóre osoby (głównie korzystające z tego lotniska po raz pierwszy) mogą więc czuć się nieco przytłoczone i mieć problem z dotarciem do miejsca odprawy czy kontroli bezpieczeństwa.

  Parking najbliżej lotniska Chopina w Warszawie

Dla ułatwienia pasażerom poruszania się po terminalu wprowadzono wiele udogodnień, m.in. umieszczono wiele nowoczesnych ekranów informacyjnych, oznaczonych kolorami niebieskim i czerwonym. Umieszczone są na nich przyciski SOS oraz INFO . Przycisk SOS łączy nas
z dystrybutorem, który po rozmowie z nami może udzielić  pomocy w formie asysty i pracownika. Pod przyciskiem INFO kryją się wszelkie informacje na temat lotniska.

Na całym lotnisku znajduje się mnóstwo monitorów systemu informacyjnego, które wskazują  stanowisko odprawy właściwe dla naszego lotu bądź linii lotniczej. Stanowiska odprawy są bardzo widoczne – w tym celu oznaczone zostały na pomarańczowo. Równie widoczne są punkty odprawy samoobsługowej – dzięki nim niektórzy pasażerowie ( z nowymi dowodami i paszportami ) odprawiają się bardzo szybko.

Po odprawie i kontroli w strefie odlotów udajemy się do bramki przypisanej do danego lotu. Informacje na ten temat znajdziemy również na monitorach FIS i przy  kontroli bezpieczeństwa. 

Lotnisko Chopina – gdzie zaparkować?

Dotrzeć na lotnisko można na wiele sposobów, jednak najbardziej wygodnym i zapewniającym pełną swobodę jest dojazd własnym samochodem. W tym przypadku jednak od razu nasuwa się pytanie – gdzie zostawić samochód na czas nieobecności? Czy przy lotnisku znajdę bezpieczny i tani parking? Jak dotrę z parkingu na lotnisko, z dziećmi i bagażami? Już od samego planowania może rozboleć głowa.

Tymczasem rozwiązanie problemu jest banalnie proste. Parking Blisko Lotniska oferuje doskonałe miejsca parkingowe w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska Chopina.  Parking znajduje się przy Alei Krakowskiej 48/52  i dojazd z niego na terminal zajmuje 5 minut.

Nasi klienci nie muszą martwić się o transport na lotnisko, ponieważ zapewniamy go  bezpłatnie.  Bez dodatkowej opłaty przewozimy  również  klientów po powrocie,  z lotniska do biura parkingu, po odbiór własnego auta. 

A cena parkingu? 

Bezkonkurencyjna!

Nasze ceny zawsze są o 30 % niższe niż na innych parkingach. Dlaczego?

  Odbiór pasażerów z lotniska Chopina w Warszawie

Doskonała lokalizacja parkingu bliskolotniska pozwala  na pełną niezależność, dzięki niej nie musimy korzystać z pośrednictwa portali reklamowych i płacić za reklamę naszych miejsc parkingowych. Daje nam to przewagę nad konkurencją i dlatego chętnie obniżamy  ceny aż
o 30 %. Taka relacja cenowa jest normą.

Parking Bliskolotniska zawsze ma ceny niższe o 30 %  od tych obowiązujących na innych parkingach w okolicach lotniska. 

Zapraszamy, zapoznaj się z naszym aktualnym  cennikiem lub od razu skorzystaj z obowiązującej promocji:

Parking standard, ceny brutto!

                                                                             7 dni / 200 zł

                                                                           14 dni / 270 zł

Taka oferta to perełka, oprócz wygody zapewnia jeszcze oszczędności, które można przeznaczyć na przyjemności  podczas podróży. Serdecznie zapraszamy!

Zobacz również:

7 dni / 200 zł Promocja do końca Maja. Zadzwoń teraz